Największe szczęście jest wtedy,
kiedy PASJA staje się pracą
„Dwóch rzeczy ludzie bardziej pragną niż pieniędzy i seksu… to uznanie i pochwała.” Autor: Mary Kay Ash

Mając wieloletnie doświadczenie z treningami siłowymi czy wytrzymałościowymi z radością mogę je przełożyć na Osoby, które trenuję.

Każdy Podopieczny to inna historia - nie tylko życia, ale i zdrowia.
Każdy jest wyjątkowy i tak dlatego w czasie tych godzin, tygodni i miesięcy spędzonych razem podczas treningów łączy nas nie tylko wspólny cel, ale też determinacja, motywacja (której nikomu nie szczędzę!)i przede wszystkim uśmiech!

Nie tylko ćwiczymy, ale też żartujemy i razem sprawiamy, że czasem nawet najtrudniejsze ćwiczenia stają się jakby bardziej znośne :)

Chwila prawdy...
OPINIE

opinie trener Gdynia Trenerka SylwiaB
Polska

Dopiero zaczęłam treningi z Sylwią i już po tych pierwszych spotkaniach widzę ogromną różnicę. Sporo czasu mi zajęło dojście do tego, ze żadne fitnessy, bieganie i inne aktywności na własną rękę nie są w stanie pomóc, jeśli wykonuje się je z błędami, po omacku. Sylwia doskonale wie od czego zacząć, jak poprowadzić, i jak sprawić, żeby nasz wysiłek był jak najbardziej efektywny, aby robić postępy i iść do przodu. Bardzo polecam współpracę z Sylwią każdej osobie, jest profesjonalna w swoim podejściu, bardzo zaangażowana, uważnie słucha, prowadzi krok po kroku, do celu. Do tego zawsze uśmiechnięta, przemiła, silna kobietka

opinie trener Gdynia Trenerka SylwiaB
Polska

Sylwia to profesjonalistka w każdym calu, emanuje pozytywną energią i nią zaraża, wymaga i motywuje. Ma ogromną wiedzę, którą się chętnie dzieli, dodatkowo przekazuje mnóstwo informacji praktycznych. Zawsze czuwa nad techniką wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwem. Treningi są doskonale przygotowane, a przy tym intensywne i skuteczne. Czas mija niepostrzeżenie w niezwykle przyjaznej atmosferze. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, oderwać się od problemów dnia codziennego i jednocześnie miło spędzić czas, dzwoń do Sylwii!

opinie trener Gdynia Trenerka SylwiaB
Italy

Sylwia is a really power and dynamic woman with knowledges, passion and professional about gym. Labour and fun with her! I recommend her! Giulia.opinie trener Gdynia Trenerka SylwiaB
Polska

Polecam! Jeśli macie stresa, bo nigdy nie ćwiczyliście z trenerem personalnym - migusiem proszę biec do Sylwii. Fachowym okiem oceniła moje możliwości i tak dobiera trening, że czuję radość z wysiłku, a nie zajazd. Bo nie sztuką jest kogoś zajechać, sztuką jest taki dobór ćwiczeń i intensywności aby sprawiały radość, pozytywnie zmęczyły, a na następny dzień nie zostawiły zabójczych zakwasów, które zniechęciłyby do następnego treningu (przynajmniej mnie). W ciągu treningu mogę liczyć na fachowe porady, Sylwia cały czas skupia się na kliencie i ani na chwilę nie przestaje czuwać nad techniką ćwiczeń. Podsumowując - jeśli szukacie godnego zaufania, sympatycznego trenera z ogromną wiedzą... Możecie przestać szukać, oto Sylwia .

opinie trener Gdynia Trenerka SylwiaB
Polska

Ćwiczenia z Trenerką Sylwią, to wielka przyjemność. Jest w 100% skupiona na podopiecznym i poprawności wykonywanych ćwiczeń. Podczas ćwiczeń nie byłam mocno zmęczona ale na drugi dzień poczułam, że mam mięśnie o których nie miałam pojęcia, że istnieją. Treningi z Sylwią polecam każdemu!!!

opinie trener Gdynia Trenerka SylwiaB
Polska

Sylwia to profesjonalna trenerka. Wie na co zwrócić uwagę, wie jakie są najsłabsze i najmocniejsze ogniwa. Sumiennie przygotowuje każdy trening a każdy trenujący szybko doceni jej zaangażowanie :)