O mnie
Kilka słów, które powiedzą Ci, kim jestem
Trener Personalny Sylwia Bujalska
Kim jestem?
Kiedy wieloletnia pasja i styl życia przeradza się w Twoją pracę...

Mam to szczęście, że mogę robić to, co lubię i co daje mi niesamowitą satysfakcję - pracuję z różnymi osobami, którym staram się pomagać ze wszystkich sił.

Swoją przygodę z siłownią zaczynałam w roku 2006. Wcześniej dużo rekreacyjnie, acz trochę wariacko jeździłam na rowerze (najlepiej po plaży i mokrym piachu!). Od kilkunastu lat jestem też nurkiem rekreacyjnym i o podwodnych przygodach oraz widokach mogę mówić chyba bez końca? ;)

Trochę danych: rocznik 1975, z wykształcenia jestem inż. informatykiem, od 20 lat prowadzę własną działalność gospodarczą.

Jak to często bywa - moja własna pasja do treningów z czasem przerodziła się w styl życia!
Regularnie trenuję siłowo od wielu lat, przerzuciłam tony żelastwa, wylałam hektolitry potu, miałam 3 operacje kolan (tenis mnie prawie wykończył ;) ), ale nie przypominam sobie, żebym kiedyś sobie odpuściła i zrezygnowała.

Te wieloletnie doświadczenie treningowe poskutkowało decyzją o rozpoczęciu pracy trenerskiej i chęci przekazania swojej wiedzy i doświadczenia innym.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAM?
Poza kursami instruktorskimi, trenerskimi, sędziowskimi i dotyczącymi konkretnych rodzajów treningów, przeszłam specjalistyczne kursy TRENINGU MEDYCZNEGO u NAJLEPSZYCH instruktorów/fizjo w Polsce. Cały czas się uczę i corocznie uczestniczę od kilku do kilkunastu szkoleń tematycznych. Wszystko to sprawia, że mogę Ci zaoferować zdiagnozowanie i bardzo skuteczne rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych związanych ze stawami czy mięśniami.
Stosowane przeze mnie metody świetnie się sprawdziły na moim własnym ciele i skutecznie je stosuję u moich Podopiecznych, dając szybkie i pozytywne efekty, jako trening medyczny

Prowadząc wspólne treningi skupiam całą swoją uwagę na trenowanej osobie, a telefon służy nam obojgu do bezpośredniej konsultacji w czasie i po treningu, robienia zdjęć i filmików, które wspólnie oglądamy omawiając prace Twojego ciała i dzięki temu możesz zobaczyć co i jak robisz i ewentualnie nanieść korekty.

DOBRE SAMOPOCZUCIE
Przychodząc do mnie na trening i kończąc go, masz być zmęczony, szczęśliwy, uśmiechnięty i gotowy na kolejne spotkanie :)

Pozbędziesz się bólu, problemów z dysfunkcjami, nadmiaru kilogramów - będziesz mieć lepsze samopoczucie, wyższą samoocenę i efektywność w życiu prywatnym i zawodowym.
Twoja satysfakcja z dobrze przepracowanego czasu ze mną na siłowni jest również moim osobistym sukcesem!

Trener Gdynia
Trener Personalny Sylwia Bujalska Gdynia
Część moich
Certyfikatów
Trening Medyczny level 2


Trening Medyczny level 1


Szkolenie Zdrowy Kręgosłup


Szkolenie Zdrowe Kolana


Szkolenie Zdrowe Barki


Online Konferencja Training Summit 3


Online Konferencja Training Summit 2


Instruktor Kettlebell Hardstyle


Kettlebell- Gieriewoj Sport- Instruktor


Kettlebell- Gieriewoj Sport- Sędzia


Biznes Trenera Personalnego


Kettlebell- Gieriewoj Sport- rwanie


International REPS Personal Trainer


Akredytowany międzynarodowy Instruktor Siłowni


Akredytowany międzyanrodowy Trener Personalny


Interantional REPS Gym Instructor


Zaawansowany trening siłowy


Instruktor Kettlebell certyfikat


Instruktor Kettlebell legitymacja


Diagnostyka funkcjonalna certyfikat


Diagnostyka funkcjonalna certyfikat


Diagnostyka funkcjonalna certyfikat


Diagnostyka funkcjonalna certyfikat


Trening funkcjonalny certyfikat


Kształtowanie pośladków certyfikat


Worek Bułgarski - Bulgarian Bag certyfikat


Krav Maga certyfikat


Moja
Galeria
trener_gdynia_3 (47 kB) trener_gdynia_1 (47 kB) trener_gdynia_2 (47 kB) trener_gdynia_4 (47 kB) trener_gdynia_5 (47 kB) trener_gdynia_6 (47 kB) trener_gdynia_7 (47 kB) trener_gdynia_8 (47 kB) trener_gdynia_10 (47 kB)