Jak i w czym pomagam?
Treningi Personalne

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, żeby zabrać się za siebie: poprawić swoją kondycję, bo może miewasz zadyszkę przy wejściu na 2 piętro; zgubić nadmierne kilogramy, które nie wiadomo kiedy osadziły się na brzuchu, nogach czy pośladkach; podkręcić metabolizm, który z powodu braku aktywności fizycznej, złej diety lub chociażby wieku - znacznie spowolnił; albo zupełnie inaczej - ujędrnić ciało, wyrzeźbić i pokazać mięśnie czy po prostu zrobić wymarzony 6pak - pora na trening pod fachowym okiem trenera personalnego takiego, jak ja :)
* Jeśli Twoje Dziecko potrzebuje pomocy - zapraszam!

Powrót do formy

* Brak aktywności fizycznej, zasiedziały tryb życia i zła dieta są najczęstszymi przyczynami kontuzji, które mogą nam się przydarzyć. Do tego przebyte operacje i zabiegi czy np. stan ciała po ciąży mogą powodować dyskomfort fizyczny i psychiczny.

* Chcesz jechać na narty, deskę, biegać, startować w zawodach czy po prostu być aktywnym fizycznie, ale brak Ci właściwego przygotowania, które zapewni bezpieczne uprawianie sportu?
Wszystko lub prawie wszystko da radę naprawić/poprawić, tylko trzeba wiedzieć, jak się za to zabrać, żeby nie zrobić Ci krzywdy, a pomóc!

Współpraca on-line

* Jeśli wiesz, jak poprawnie technicznie wykonywać ćwiczenia, a brak Ci już pomysłów na swoje treningi
* Jeśli nie masz czasu, możliwości czy ochoty ćwiczyć na siłowni
* Jeśli potrzebujesz wsparcia czy motywacji
* Jeśli chcesz poznać zasady zdrowego i właściwego odżywiania i suplementacji
POMOGĘ CI!

MOTYWUJĘ
UCZĘ
DBAM

Jeśli umówisz się na trening i się na nim pojawisz - to już połowa sukcesu za Tobą!
Reszta to nasza wspólna praca i uwierz mi - potrafię każdego zmotywować!
A najlepszą motywacją będzie EFEKT, który zobaczysz na swoim ciele, kondycji i samopoczuciu, już po kilku wspólnych treningach! :)

Podczas treningów nie proszę Cię o zrobienie ćwiczenia w ten czy inny sposób - "bo tak!". Pokażę Ci, przypilnuję każdego ruchu i wytłumaczę Ci czemu i jak ćwiczyć po to, żebyś kiedyś będąc sam/sama na siłowni umiał/a bezpiecznie i prawidłowo ćwiczyć wiedząc, czemu akurat tak to robić.

Staram się dbać o moich Podopiecznych nie tylko podczas samego treningu, ale i po nim. Jestem dla nich dostępna w razie pytań, rozmawiamy o samopoczuciu po czy przed naszym treningiem. Wspólnie spędzony czas ma być przyjemnością a nie katorgą! Plus oczywiście brak obijania się podczas zajęć i spędzania czasu grzebiąc w telefonie! Przychodzisz, żeby się skupić na swoich ćwiczeniach a nie rozpraszaczach.

Statystyki z naszych treningów:
Atmosfera
Współpraca
Utrata kg
Poprawa kondycji
SPOSÓB DZIAŁANIA:
rozpoznanie problemu, dysfunkcje ciała
Rozpoznanie problemu

Najważniejszy etap to rozpoznanie i zdiagnozowanie problemu, z którym do mnie przychodzisz. W poważniejszych przypadkach, będziesz poproszony o zrobienie badań lub konsultację u określonego specjalisty. Wszystko po to, żeby podczas naszych treningów Ci pomóc,a nie zaszkodzić.

plan treningowy
Plan działania

Mając wiedzę dotyczącą Twoich ewentualnych problemów, dysfunkcji czy oczekiwań, mogę przygotować plan działania na nasze treningi w zależności od ich ilości w tygodniu i Twoich chęci do ćwiczeń dodatkowych, np. poza siłownią.

kontrola i korekta działań treningowych
Kontrola i korekty

Zarówno w czasie treningu, jak i po nim - kontroluję Cię na bieżąco, sprawdzam prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, intensywność wysiłku oraz efekty, jakie powinieneś widzieć już po kilku spotkaniach. Wszystko będziemy omawiać na bieżąco i w razie potrzeby wprowadzać korekty.